آیفون 8

آیفون ۸ روی خط تولید

آیفون ۸ روی خط تولید; محصول که جهانی باشد، پرطرفدار باشد و محبوب، حاشیه های آن نیز زیاد خواهد بود. این قضیه در مورد آیفون با ارزش ترین محصول اپل هم صدق می کند. گاهی شنیده می شود که تولید آیفون ۸ به سال ۲۰۱۸ موکول خواهد شد، گاهی شنیده می شود که امسال عرضه خواهد شد ولی با تاخیر و گاهی هم گفته می شود که سر موقع عرضه آن صورت خواهد گرفت. چندی پیش بود که گزارش داده شده که اپل به قطعه سازان خود برای تولید آیفون ۸ به مشکل برخورده است.

آیفون ۸

جدیدا گفته شده که سازنده پنل های صفحه نمایش آیفون ۸ که همان سامسونگ می باشد گفته که تنها ۳ تا ۴ میلیون از این قطعه را قبل از عرضه نهایی آن به بازار می تواند ارائه دهد که مغایرت کامل با برنامه اپل برای فروش حداقل ۵۰ الی ۶۰ میلیون تا پایان سال را دارد.

از طرفی شرکت های هووایی و اپل اعلام کردند که نگران تامین پنل های OLED برای پرچمداران خود در آینده نزدیک نیستند که این نیز که مغایرت آن با ظرفیت تولید جهانی این پنل ها دارد باز هم بر شک و تردیدها اضافه می کنند.

اما خبرچینان چینی از جمله on Leaks که این روزا به خاطر خبرچینی های مشهور و نزدیک به واقعیت خود مشهور شده گفته که تولید آیفون ۸ آغاز شده است.

ولی برای جواب قطعی همه این اخبار ضد و نقیض باید منتظر سپتامبر بمانیم.

آیا اپل از بازار عقب می ماند؟ آیا ۲۰۱۷ سال بدون آیفون جدید خواهد بود؟

آیا سامسونگ دست اپل را در پوست گردو می گذارد؟ و دهها تردید دیگر افکار مشترک میلیون ها دوستدار محصول محبوب اپل است. ولی ما معتقدیم آیفون ۸ در ماه سپتامبر به طور قطع وارد بازار می شود.

و در دنیای پر تلاطم تکنولوژی اپل عقب نخواهد ماند، نظر شما چیست؟

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

021-88916789