برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور ۳۲ تیم در پهناورترین کشور جهان برگزار می‌شود. جام جهانی روسیه قرار است از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز شود. برنامه و ساعت دقیق برگزاری بازیهای ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ را با هم مرور می‌کنیم:

برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

بازی اول: ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ

بازی دوم:۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان

بازی سوم:۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک

دیجی‌کالا مگ پوستر برنامه کامل مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و سیدهای مختلف آن را برایتان تهیه کرده که می‌توانید در ادامه مطلب آن را دانلود کنید و با کیفیت بالا ببینید.

مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸

در مرحله مقدماتی از هر گروه دو تیم بالا می‌آیند که در نهایت به مرحله یک هشتم نهایی می‌رسند. در دور اول بازی‌ های جام جهانی ۲۰۱۸ و در روز افتتاحیه طبق معمول شاهد یک بازی خواهیم بود. به جز روز سوم که بازی‌ها فشرده‌تر برگزار می‌شوند و شاهد چهار بازی از دو گروه C و D خواهیم بود که در ساعت‌های ۱۴:۳۰، ۱۷:۳۰، ۲۰:۳۰ و ۲۳:۳۰ برگزار می‌شوند در روزهای دوم و چهارم تا دوازدهم مرحله اول هر روز سه بازی برگزار خواهد شد که ساعت برگزاری آنها ۱۶:۳۰، ۱۹:۳۰ و ۲۲:۳۰ به وقت ایران است. از روز دوازدهم بازی‌ها که مصادف با چهارم تیرماه است تا پایان مرحله اول دوباره هر روز چهار بازی برگزار می‌شود و در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۲:۳۰ شاهد دو بازی همزمان خواهیم بود. مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ با سید بندی های جدید و گروه‌های تازه از روز نهم تا دوازدهم تیر ماه ادامه خواهد داشت. در مرحله یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی هر روز دو بازی در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۲:۳۰ برگزار خواهد شد. نوزدهم و بیستم تیرماه بازی‌های مرحله نیمه نهایی انجام می‌شوند. در نهایت در روز ۲۳ تیرماه دیدار رده‌بندی و ۲۴ تیرماه دیدار فینال به ترتیب در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۱۹:۳۰ برگزار خواهند شد تا جام قهرمانی این دوره از بازی‌های شب ۲۴ تیر در بیست و پنجمین روز بازی‌ها به دست تیم برنده برسد.

www.rasamco.ir

سخت افزارسازان رسام

021-88916789