دزدگیر

تفاوت دزدگیر بی سیم و دزدگیر باسیم

تحقیقات نشان می دهد که خانه هایی با سیستم امنیتی کمتری دارند سرقت می شوند.

دو نوع سیستم وجود دارد: سیمی و بی سیم. هر دوی آنها امنیت کافی برای بازداشت یا شناسایی  یک  سارق  را دارند.

سیستم های دزدگیر سیمی و بی سیم معمولا دو بخش سیستم زنگ خطر را توضیح می دهند – سخت افزار و خدمات نظارت. برای این مقاله، ما به نصب فیزیکی سیستم های امنیتی سیمی و بی سیم، و مزایا و معایب هر یک، خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مانیتورینگ بی سیم، از مقایسه ما با بهترین سیستم های امنیتی خانگی بازدید کنید.

سیستم های نظارت دزدگیر سیمی :

یکی از بزرگترین تفاوت های بین سیستم های امنیتی سیمی و بی سیم هزینه است. سیستم های امنیتی سیمی معمولا کمتر هزینه می گیرند و با اجزای امنیتی کمتری نسبت به سیستم های بی سیم می باشند. سیستم امنیتی سیمی به طور معمول نیاز به نصاب حرفه ای برای سیم کشی خانه تان نیاز دارد. سیستم های سیمی از خط تلفن ثابت خود استفاده می کنند، همان خط تلفن یا سرویس اینترنت شما، با این حال، سیستم های امنیتی خانگی وجود دارد که می توانید خودتان آن را نصب کنید.

اکثر سیستم های امنیتی سیمی با اجزای بی سیم، مانند سنسورهای درب، سنسورهای حرکتی و دوربین های نظارتی سازگار هستند. مزیت دیگری این است که سیستمهای سیمی نیازی به باتری ندارند، بنابراین لازم نیست نگران تغییر باتری آنها باشید ولی هزینه نصب و زمان بیشتری برای نصب نیاز دارند.

سیستم های نظارت دزدگیر بی سیم :

سیستم های امنیتی بی سیم ، یعنی شما می توانید سیستم خود در صورت تغییر  به خانه دیگری منتقل کنید. همچنین حسگرها و دوربین های این سیستم ها را در مناطقی که به سختی در دسترس هستند نصب کنید، زیرا آنها به سیم ها وابسته نیستند. سنسور ها  اغلب از پیش برنامه ریزی شده اند، به طوری که به محض نصب سیستم، خانه شما امن است. سنسورهای اضافی و دوربین ها به راحتی نصب و راه اندازی میشوند. از آنجایی که آنها بسیار ساده هستند، اغلب سیستم های بی سیم برای نصب قطعات مختلف نیاز به مقدار زیادی از ابزار ندارند. در حالی که برخی از مشتریان خوشان اقدام به نصب آنها میکنند.

سیستم های نظارت بی سیم انتخاب خوبی هستند اگر شما از اینترنت استفاده می کنید زیرا با استفاده از یک تلفن ثابت برای نظارت بر اموال اجتناب ناپذیر است.

یکی دیگر از ویژگی های دلخواه برخی از سیستم های دزدگیر بی سیم، توانایی اتوماسیون خانگی است. این تکنولوژی به شما امکان نظارت و تنظیم تنظیمات امنیتی از دستگاه تلفن همراه خود را میدهد، بنابراین لازم نیست در خانه باشید که بدانید چه اتفاقی می افتد. این سیستم ها به شما اجازه تنظیم کنترل حرارتی، و مکالمه دو طرفه با فرزندان خود را هنگام ورود به خانه از مدرسه می دهند.

خلاصه

هر دو سیستم دزدگیر سیمی و بی سیم در حین دور بودن از خانه ، امنیت خانه را ارائه می دهند. سیستم های سیمی هزینه کمتری دارند و به عنوان وسایل در خانه شما نصب می شوند وهزینه نصب بالاتری دارند و سیستم های بی سیم به شما گزینه های بیشتری را می دهد، از جمله اتوماسیون خانگی، و نیازی به استفاده از شبکه برق و یا تلفن ثابت ندارید. سیستم های بی سیم همچنان از خانه شما محافظت می کنند.

www.rasamco.ir

سخت افزارسازان رسام

021-88916789