تماس تلفنی ویندوز 10

ویندوز ۱۰ قابلیت تماس تلفنی از رایانه را اضافه می کند

مایکروسافت در ماه آگوست از تماس ویندوز۱۰ به گوشی سامسونگ خبر داد.البته این ویژگی تنها مختص گوشی های سامسونگ نیست و همه ی گوشی های اندروید بالاتر از ۷ را پشتیبانی می کند.بخشی از برنامه ی گوشی موبایل که مربوط به تماس است به ویندوز منتقل می شود.

اگر یک گوشی اندروید داشته باشید ویژگی تماس به شما این امکان را می دهد که به تماس های تلفنی رایانه ی شخصی خود جواب دهید،از طریق رایانه ی خود تماس تلفنی برقرار کنید،به اطلاعات و تاریخچه تماسهای رایانه ی خود در گوشی موبایلتان دسترسی داشته باشید و به طور یکپارچه بین رایانه و گوشی خود در حین تماس ارتباط برقرار کنید و انتقال تماس انجام دهید.همچنین شما می توانید از طریق رایانه ی خود تماسی را رد کنید و یک متن سفارشی یا پیام صوتی را در پاسخ آن ارسال کنید.

برای استفاده از تماس ویندوز به تنها چیزی که نیاز دارید گوشی اندروید بالاتر از ۷ و یک رایانه با ویندوز ۱۰ و پشتیبانی دستگاه ها از بلوتوث است.

مایکروسافت می گوید این ویژگی فقط تا زمانی که از ویندوز ۱۹H1 10 (بروزرسانی مه ۲۰۱۹) با شماره ساخت سیستم عامل ۱۸۳۶۲٫۳۵۶ یا بالاتر فعال است.

این ویژگی ویندوز در یک پست وبلاگ درباره ی بروزرسانی ۲۰H1 ویندوز ۱۰  اعلام شد و انتظار می رود که که حدود آوریل ۲۰۲۰ به بازار عرضه شود.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : howtogeek021-88916789