راهنمای محلی گوگل مپ

راهنمای محلی گوگل مپ راه اندازی و فعال شد.

گوگل در تلاش است تا با استفاده از راهنمایی های محلی گوگل مپ را مفیدتر از قبل کند .گوگل این کار را با تعداد مشخصی از شهر ها آغاز کرده است  و شما می توانید برای دریافت توصیه های بهتر و مفیدتر از راهنمایی های محلی گوگل مپ استفاده کنید.

راهنمای محلی گوگل مپ چیست؟

راهنمای محلی گوگل مپ افرادی هستند که عکس هایی را از آن محل آپلود می کنند و دیدگاه خود را نسبت به شرایط  و مشاغل آنجا می نویسند.

هر کسی می تواند یک راهنمای محلی در گوگل مپ شود،اکنون ۱۲۰ میلیون نفر راهنما هستند.راهنماهای محلی برای این کار پولی دریافت نمی کنند اما به میزان تلاش هایشان امتیاز می گیرند.

از آنجایی که هر کسی می تواند به عنوان یک راهنمای محلی ثبت نام کند.گوگل با توجه به عملکرد راهنماها به آنها پاداش می دهد مثلا برخی از افراد راهنما تنها گاهی اوقات یک دیدگاه و نظر ارائه می دهند ولی بعضی افراد اشتیاق زیادی به کمک به مردم دارند و مطالب بسیار خوبی را ارائه می دهند و گوگل نیز برای تلاش این افراد پاداشی در نظر می گیرد و آنها را معروف می کند.

نحوه پیروی از راهنمای محلی گوگل مپ

همانطور که در پستی در keyword شرح داده شده شما می توانید راهنما های محلی را در گوگل مپ فالو کنید.پس از فالو کردن آنها توصیه ها و نظرات راهنماها را در قسمت For You and Explore برای شما نمایش می دهد و شما می توانید دیدگاه هایی در مورد محل زندگی خود یا جایی که قصد رفتن به آن را دارید ببینید.

گزینه ی راهنما های محلی در گوگل مپ فعلا خیلی گسترده نیست و فقط می توانید از راهنماهای محلی مستقر در بانکوک ، دهلی ، لندن ، مکزیکو سیتی ، نیویورک ، اوزاکا ، سان فرانسیسکو ، سائوپائولو و توکیو استفاده کنید ولی به مرور زمان تعداد شهر ها بیشتر می شود.

راهنما های محلی که می توانید دنبال کنید در صفحه اکسپلور شما نمایش داده می شود،سپس شما می توانید روی پروفایل آنها کلیک کنید و دیدگاه های آنها را ببینید و آنها را بشناسید و در نهایت اگر دیدگاه و نظرات آنها مطابق خواسته شما بود می توانید آنها را فالو کنید.

کانال تلگرام رسام

صفحه اینستاگرام رسام

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof021-88916789