رشد قیمت بیت کوین در سال جاری میلادی به ۴۰ درصد رسید!

از ابتدای سال جاری تاکنون، رشد قیمت بیت کوین به ۴۰ درصد رسیده است. این بدین معناست که بیت کوین حتی نسبت به نفت نیز عملکرد بهتری داشته است.

ارز دیجیتال بیت کوین، بزرگ ترین و محبوب ترین ارز حال حاضر بازار در ابتدای ماه جاری ۴۲۰۰ دلار قیمت داشت؛ اما با روند صعودی که از ابتدای سال جاری با آن مواجه بود، برای اولین بار از نوامبر ۲۰۱۸، از مرز ۵۰۰۰ دلار عبور کرد. عملکرد این ارز در این ماه پس از روند نزولی که در سال ۲۰۱۸ تجربه کرد، فوق العاده بوده است.

علاوه بر این، رشد قیمت بیت کوین روی دیگر دارایی های دیجیتال نیز تاثیر گذار بوده است. به نوعی می توان گفت که در ماه گذشته، در میان بزرگ ترین ارزهای دیجیتال بازار، بایننس کوین بهترین عملکرد را داشته است. از عوامل تاثیر گذار بر رشد این ارز می توان به انتشار بایننس بلاک چین، سوزاندن سکه توسط این کمپانی و بایننس لانچ پد اشاره کرد.

در سال ۲۰۱۸ نیز چنین اتفاقی برای ارز دیجیتال اتریوم رخ داد و قیمت این ارز به ۱۵۰۰ دلار رسید و موجب افزایش تقاضا برای توکن های ER-20 شد. کارشناسان زیادی معتقدند که بایننس کوین می تواند عملکردی مشابه با عملکردی که اتریوم در گذشته به نمایش گذاشت، داشته باشد.

جالب است بدانید بر اساس تخمین ها، مجموعا حدود ۶ میلیارد دلار پول بدون پشتوانه در صندوق ارزهای دیجیتال و صرافی ها و استیبل کوین ها انبار شده است و با تزریق دوباره این میزان پول به بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین و سایر ارزهای موجود روند رو به رشدی پیش خواهند گرفت.

اگرچه بیت کوین در ماه های گذشته از هر نظر با افت چشمگیری مواجه بود، اما در حال حاضر بیت کوین ۵۲ درصد از سهم بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. در آینده با ورود سرمایه گذاران بیشتر، این میزان بیشتر نیز خواهد شد.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

منبع : usethebitcoin

021-88916789