رندر آیفون های ۲۰۱۹ مجهز به سیستم عامل iOS 13 منتشر شد

رندر آیفون های ۲۰۱۹ با کیفیت بالا در اختیار رسانه ها قرار گرفت. گوشی های موجود در این رندرها به سیستم عامل آی او اس ۱۳ مجهز شده اند.

بر اساس اطلاعاتی که تا به امروز در اختیار رسانه ها قرار گرفته، اپل پرچمداران جدید خود را با طراحی آشنایی معرفی می کند. در این میان، شاهد استفاده از دوربین های جدیدی برای آن ها خواهیم بود.

به تازگی رندر آیفون های ۲۰۱۹ دوباره منتشر شده که البته در مقایسه با گذشته کیفیت بسیار بالاتری دارد. آیفون XR 2019 به دوربین اصلی دوگانه مجهز می شود و گوشی های جایگزین آیفون XS و XS مکس از دوربین اصلی سه گانه بهره می برند.

در گذشته تصاویر CAD این محصولات به اینترنت راه پیدا کرده بود که خبر از حضور المان مربعی شکل روی پنل پشتی می داد. این بخش از دستگاه، دوربین اصلی و فلاش LED را میزبانی می کند.

بر اساس جدیدترین گزارش، نسل جدید آیفون XR در دو رنگ جدید وارد بازار می شود (آیفون XR 2019 با دو رنگ جدید در راه است). در حقیقت اپل قصد دارد رنگ آبی و Coral این محصول را با رنگ بنفش کم رنگ و سبز جایگزین کند.

این گوشی های هوشمند مانند همیشه اواخر تابستان در معرض دید عموم قرار می گیرند. فروش آیفون های اپل در ماه های گذشته با کاهش همراه بوده، بنابراین اگر آیفون های ۲۰۱۹ با نوآوری همراه نباشند، موقعیت این شرکت در بازار به خطر خواهد افتاد.

قدرت پرچمداران جدید اپل را چیپست A13 تامین می کند. شرکت TSMC وظیفه تولید پردازنده ۷ نانومتری اپل A13 را بر عهده دارد (آغاز تولید چیپست اپل A13 از سوی شرکت TSMC). این تراشه در مقایسه با نسل کنونی خود، عملکرد بالاتری داشته و همچنین انرژی کمتری مصرف می کند.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

منبع : phonearena

021-88916789