رونمایی از آیفون های جدید

اپل در تاریخ ۱۰ سپتامبر از آیفون های جدید رونمایی می کند

همانطور که قبلا شایعه شده بود،اپل مراسم  معرفی آیفون خود را برای تاریخ ۱۰ سپتامبر برنامه ریزی کرده است،این مراسم در تئاتر استیو جابز در دفتر مرکزی این شرکت در کوپرتینو کالیفرنیا،ساعت ده صبح به وقت محلی برگزار می شود.

این شرکت دعوت نامه های رسمی این مراسم را امروز ارسال کرده است و شما می توانید آثار هنری موجود را اینجا مشاهده کنید.این نوآوری به نظر می رسد حرف روز یا بهتر بگویم سال باشد.بنابراین ما بسیار هیجان زده هستیم که ببینیم که ویژگی های جدید آیفون چگونه ظاهر می شود.

طبق شایعات گذشته ما انتظار داریم سه مدل اسمارت فون جدید را ببینیم که هر یک جایگزین آیفون های سال گذشته XS ، XS Max و XR هستند،جایگزین XS و XS Max ممکن است iPhone Pro نامیده شود و سه دوربین عقب داشته باشد در حالی که گفته می شود جایگزین XR تنها دو دوربین خواهد داشت(که البته صد درصد دوربین بالاتری نسبت به XR دارد).

علاوه بر این دوربین سلفی ممکن است گزینه ضبط ویدئو با حرکت آهسته ۱۲۰ فریم در ثانیه را داشته یا نداشته باشد،و گفته می شود دستگاه های Pro دارای شارژ بی سیم معکوس از AirPods هستند.

در مورد صفحه نمایش ها انتظار تغییرات چندانی را نداریم.در حقیقت هر سه مدل باید از نظر اندازه و و ضوح صفحه با مدل های قبلی یکسان باشند.همه آنها ممکن است به پورت برق متصل شوند و به جدیدترین iPadهای Pro در محدوده USB-C نپیوندد.

مطمئناً تراشه A13 در تلفن های جدید گنجانده شده است و Haptic Touch را جایگزین  Touch 3D کرده است.همچنین یک سنسور شناسایی چهره با دید گسترده تر را نیز ایجاد کرده است که استفاده از آن با وجود زوایای وسیع تر باعث آسانتر باز شدن قفل صفحه گوشی شما می شود.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : gsmarena

021-88916789