سیستم های امنیتی منزل

سیستم های امنیتی منزل

پلیس هینزدیل برای حل جرائم می­خواهد از سیستم­های امنیتی منزل استفاده کند

پلیس هینزدیل به­­دنبال راه­هایی به منظور بهبود سیستم­های دوربین نظارت مسکونی برای کمک به حل جرائمی که آمار­های دزدی و سرقت بعد از پایان سال نشان می دهند، مانند بالاترین جرائم در سال ۲۰۱۳ هستند.

تعداد سرقت­ها (خانگی) در سال ۲۰۱۳ در شهر هینزدیل ۲۸ تا بود، در مقایسه با سال ۲۰۱۲ که ۲۹ تا بود. تعداد دزدی­ها در سال ۲۰۱۳، ۱۳۵ تا بود­، کمتر از ۱۵۱ دزدی در سال ۲۰۱۲٫

رئیس پلیس هینزدیل، آقای برد بلوم گفت: تعداد سرقت­ها و دزدی­ها در شهر شدیدا در سال­های اخیر ثابت است، در حالی که او روستا را به عنوان یک هدف برای سرقت در نظر نمی­ گیرد.

با این وجود، وی گفت: مقامات پلیس یک برنامه برای رسیدن به کنترل بهتر بر ساکنینی که سیستم نظارت دارند و جایی که آن­ها قرار دارند در نظر می­گیرند، بنابراین زمانی که سرقت یا هر جرمی رخ می دهد آن­ها بهتر مورد استفاده قرار می­گیرند.

آقای بلوم گفت: بیشتر ساکنین سیستم­ها را دارا می باشند، ولی نیازی نیست آن­ها اجازه دهند پلیس متوجه شود. وی گفت: پلیس علاقه ­مند است به صورت داوطلبانه ساکنینی که این سیستم­ها را دارند، راهنمایی کند.

“ما مشاهده می کنیم بیشتر مردم آن­ها را نصب می­کنند. آن­ها فراگیر شده ­اند”، وی گفت.

وی گفت: تکنولوژی سیستم­ها در حال رشد است و آن­ها می توانند نه تنها در محفاظت از یک منزل بلکه برای حل یک جرم در منطقه عمومی مفید باشند.برخی سیستم ها آشکارسازهای حرکتی دارند که وقتی یک خانه در نزدیکی وجود داشته باشد دوربین را فعال می­کنند و یک عکس با متن برای موبایل صاحب­خانه ارسال می­کنند.وی گفت: ساکنین خواه یک سیستم امنیتی داشته باشند خواه نداشته باشند، آن­هایی که متوجه مورد مشکوکی می­شوند نباید برای تماس با پلیس تردید کنند.“مردم به موقع تماس با ما نمی­گیرند،” وی گفت. “ما ترجیح می­دهیم ۱۰۰ تماس از فعالیت مشکوک که هیچ چیز حاصل نشود دریافت کنیم تا اینکه یک مورد که شخص تماس نگیرد داشته باشیم”.

گرچه او هیچ ضرب الاجلی ندارد، وی گفت پلیس مایل است چند نوع برنامه را به زودی جهت ردیابی خانه ­هایی که با سیستم­های امنیتی تجهیز شده اند در محل قرار دهد. او گفت برنامه نیاز به موافقت هیئت مدیره روستا ندارد.

“ما از هم­­اکنون در حال تلاش برای هم­اندیشی از این طریق هستیم،” وی گفت.

وی گفت سیستم­ها مفیدند.

“من فکر می­کنم اینکه یک دوربین بر خانه­تان داشته باشید ایده بسیار خوبی است،” وی گفت.

دیگر آمار جرم و جنایت مطابق سال ۲۰۱۳، یک جرم تجاوز یا سوء استفاده جنسی ، دو سرقت خودرو و یک ضرب و جرح را نشان می­دهد. هیچ قتل، آتش ­افروزی یا غارت­گری وجود ندارد.

www.rasamco.ir

سخت افزارسازان رسام

 

021-88916789