تلگرام

قطعی تلگرام، به‌دلیل بروز مشکل فنی در سرورها

اختلال در سرورهای تلگرام باعث قطعی در این پیام رسان شده است. پاول دوروف دلیل قطع  را مشکل در یکی از سرور کلاسترها اعلام کرده است و این مشکل منبع داخلی ندارد.

قطع ارتباط تلگرام

از بامداد امروز یک‌شنبه نهم اردیبهشت‌، شبکه‌ی تلگرام از دسترس خارج شد و امکان دسترسی به این سرویس حتی با فیلترشکن وجود ندارد.

پاول دورف، مدیرعامل تلگرام در توییتر اعلام کرد که علت این قطعی، مشکل در یکی از سرور کلاسترها است. او ضمن اعلام این خبر از کاربران عذرخواهی نموده و اعلام کرد که در ساعات آینده این مشکل به کلی بر طرف می‌شود.

بر اساس توئیت دوروف، ظاهرا وی به برخی اشکالات سروری در مرکز و در رابطه با کاربران قاره اروپا اشاره کرده و در پیام او به مشکل ارتباط در ایران اشاره نشده است. براساس اطلاعات ارائه‌شده توسط دوروف، افزایش دما در برخی از سرورهای مورد استفاده باعث شده این پیام‌رسان با مشکل روبرو شود. این مسئله نیز بسرعت توسط کازشناسان بر طرف خواهد شد.

به‌روزرسانی: براساس توییت صفحه‌ی رسمی تلگرام در توئیتر، قطعی برق در آمستردام باعث بروز مشکل فنی و عدم اتصال در اروپا، خاورمیانه و شمال آفریقا، روسیه و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع شده است.

به‌روزرسانی ۲: در توییت جدید  آمده است که قطعی برق سرورهای این پیام‌رسان در اروپا مرتفع شده است و به‌زودی کاربران آن در اروپا، خاورمیانه و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع قادر به استفاده از آن خواهند بود.

به‌روزرسانی ۳: حساب کاربری در توییتر با انتشار توییتی جدید اعلام کرد که مشکل برای اغلب کاربران این سرویس در اروپا، آفریقا، روسیه و کشور‌های مشترک‌المنافع حل شده و در آینده‌ی نزدیک کاربران در ایران و خاورمیانه نیز شاهد حل مشکل خواهند بود.

پیشنهاد ما به شما از این پس از تلگرام X استفاده کنید

لینک دانلود برای برای اندروید

لینک دانلود برای IOS

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

 

021-88916789