پردازنده Coffee lake

نبض پردازنده Coffee lake 6 core در رگ های Cpu-z

پردازنده Coffee lake در فواصلی مختلف بین اول و آخر سال اینتل از نسل هشتم پردازنده های خود بر اساس معماری Coffee lake پرده برداری خواهد کرد.

اطلاعات پردازنده Coffee lake به بیرون درز کرد

این روز جذاب ترین زمان عمر Core خواهد بود که AMD با طراحی جدیدش به رقابت با آن می پردازد و یکی دیگر از دلایل جذابیت آن این خواهد بود که این پردازنده ها هم از نسل Core خواهد بود و پردازش را هم بر اساس تکنولوژی ۱۴nm انجام حواهد داد.

اینتل خیلی دوست دارد که دیگر از تکنولوژی ۱۴nm استفاده نکند و آنرا جمع کند ولی مشکل اینجاست که اینتل هنوز آمادگی کامل برای استفاده و پشتیبانی از تکنولوژی۱۰nm را ندارد و قطعات آن تا اواخر امسال و یا حتی بعد از آن یک جا جمع نخواهد شد که آن زمان پردازنده Coffee lake بدون هیچ تردید و ضربه ای کار خود را ادامه خواهد داد و تمرکز اینتل فعلا روی dual-core خواهد بود و حالا بر اساس افق دیدی که با این اخبار و مطالب باز می شود درک این مطلب آسان خواهد بود.

کسانی که واقعا شیفته Coffee lake نیستند بهتر است کمی صبوری کنند تا از تکنولوژی آینده اینتل و پردازنده های با تکنولوژی Core های یکسان استفاده می کنند. از زمان معرفی Core i7-2600K در ۲۰۱۱ بهترین تولیدات اینتل ۴ کور و ۸ شیاری بودند.

i7-8700K قصد دارد این عدد ها را با تغییر بزرگ به Core 7 و ۱۲ شیار افزایش دهد. این در حالیست که مشتری همه این تغییرات را با قیمت کنونی خواهد داشت و این بسیار چالش بر انگیز است که همه این قابلیت ها با قیمت چهار هسته ای های قبلی ارائه شود

سخت افزار سازان رسام

www.rasamco.ir

منبع:hothardware

021-88916789