مترجم همراه

با این هدفون مترجم به همه زبان ها صحبت کنید

در IFA 2019 ،Everbrilliant یک پلتفرم ترجمه در زمان واقعی عالی معرفی کرد که از طریق پردازش ابری قادر به تبدیل زبانهای گفتاری دیگر به زمان مادری شما و بلعکس است.این دستگاه دارای یک برنامه ی همراه قابل اجرا روی دستگاه های Android و Ios و یک هدفون دو کانال ۵٫۰ است که یک تجربه ی درخشان از فناوری را نشان می دهد.

می توانید تصور کنید که به پنجاه سال قبل برگردید و در مورد این دستگاه با مردم صحبت کنید؟با قرار دادن یک هدفون در گوشتان می توانید با هر کسی در هر زبانی صحبت کنید.اگر دو نفر از این دستگاه استفاده کنند می توانند به یک زبان مشترک با هم صحبت کنند حتی اگر هیچ یک آن زبان را بلد نباشند.

پنجاه سال پیش این دستگاه تنها در حوزه ی کتاب داستان های علمی وجود داشت.اما هنوز هم موضوع برجسته ای است و می توان به راحتی ارزیابی کرد که این دستگاه چقدر پتانسیل و کارایی دارد.

مترجم همراه

این پلتفرم روی ابر اجرا می شود و وجود هدست بلوتوث ۵٫۰ برای افزایش کارایی آن است بطوری که وقتی یکی از هدفون ها که در اصل هدفون بلوتوث است،هدست دیگر از برنامه ارتباط دو طرفه ترجمه پشتیبانی می کند و گوشی شما می تواند صدای ترجمه شده را به هدفون شما بفرستد.

یکی از مزایای گسترده استفاده از هدست سفارشی از طریق خدمات ترجمه این است که با استفاده از این دستگاه می توانید با گروهی از مردم که زبان های مختلفی دارند صحبت کنید،هر فرد می تواند ترجمه متفاوتی را از طریق هدست خود دریافت کنند مثلا اگر شما به زبان آلمانی صحبت می کنید شنوندگان شما می توانند صحبت های شما را به زبان های فرانسوی،اسپانیایی،انگلیسی و غیره بشنوند.

قیمت این هدفون ۵۰ دلار و قیمت هدفون هوشمند ۷۹ دلار است.

مترجم همراه

از آنجایی که این برنامه از یک ابر هوش مصنوعی برای خدمات تبدیل صوت به متن استفاده می کند.هنوز همه ی زبان ها در سیستم وجود ندارد،اگر به ترجمه صوتی در زمان واقعی نیاز دارید ۳۳ زبان در دسترس است و اگر مایل هستید فقط متن نوشتاری ترجمه را دریافت کنید ۵۹ زبان وجود دارد که این زبان ها همچنان در حال افزایش است.

این سیستم اخیرا بسیار خوب عمل می کند بطوری که حتی در یک فضای پر سر و صدا و شلوغ در تفسیر و تشخیص و ترجمه انواع زبان ها مشکلی ندارد.احساس می کنم آینده رسیده است و با وجود یک سرویس ترجمه ی زمان واقعی در گوشتان دیگر هیچ مانعی برای صحبت با اشخاص دیگر وجود ندارد.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof

021-88916789