آخریم ورژن اسکایپ

آخرین ورژن اسکایپ چه قابلیت هایی دارد؟

آخرین ورژن اسکایپ به تازگی عرضه شده است. این نسخه از این نرم افزار دارای قابلیت های جدیدی برای سیستم عامل اندروید، iOS و همچنین ویندوز است.

مایکروسافت بروزرسانی جدیدی برای برنامه اسکایپ در تمام پلتفرم ها عرضه کرد. آپدیت جدید اسکایپ دارای شماره ورژن ۸٫۵۲ است. آخرین ورژن Skype با توجه به سیستم عاملی که از آن استفاده می کنید، قابلیت های جدیدی در اختیار شما قرار می دهد. اولین ویژگی نسخه جدید اسکایپ مربوط به امکان زمانبندی برای تماس های گروهی است. این قابلیت در اختیار کاربران موبایل و دسکتاپ اسکایپ قرار گرفته شده است.

کاربران نسخه دسکتاپ Skype از این پس می توانند با درگ کردن یک کاربر از لیست مخاطبین خود به مکالمه، آن را با فرد دیگری به اشتراک بگذارند. با انجام این کار، اسکایپ از کاربر سوال می پرسد که کاربر جدید را به مکالمه اضافه کند و یا تنها قصد دارید اطلاعات آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. آخرین ورژن اسکایپ اندروید و iOS به حالت دارک مود مجهز شده است (مایکروسافت از آیکون جدید اسکایپ برای اندروید و iOS رونمایى کرد). این قابلیت در اختیار کاربران با سیستم عامل iOS 13 و اندروید ۱۰ قرار گرفته است.

این بروزرسانی علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، بهبودهای دیگری را نیز تجربه کرده که به شرح زیر هستند:

  • ذخیره اندازه صفحه مکالمات و محل قرارگیری آن ها در حالت Split View
  • امکان جابه‌جایی و تغییر اندازه پیش نمایش ویدیو در تماس تصویری در حالت اسپلیت ویو
  • تمرکز روی بخش نوشتاری پس از باز کردن مکالمه در حالت تقسیم صفحه
  • نوتیفیکیشن های گروهی در سیستم عامل اندروید

در حالی که تاریخ آخرین بروزرسانی اسکایپ مربوط به ۱۶ سپتامبر است، قابلیت های جدید امروز به این اپلیکیشن اضافه شده اند. در صورتی که این آپدیت برای شما عرضه نشده، باید تا چند روز دیگر منتظر بمانید.

021-88916789