ویژگی های جدید تلگرام

تلگرام ویژگی های جدید جذابی را اضافه می کند

تلگرام یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان است که هر از چند گاهی ویژگی های جدید و سرگرم کننده ای را برای کاربران ارائه می دهد.از این رو در آخرین نسخه این برنامه شاهد ویژگی های جدیدی از جمله ویرایشگر ویدئو،استیکرهای متحرک در عکس و فیلم ها،تاییدیه ی دو مرحله ای،مدیریت حافظه ی پنهان و موارد دیگر هستیم.

تلگرام حدود ۷ سال است که وجود دارد اما الان تاییدیه دو مرحله ای را ارائه داده است،البته هیچوقت برای این کار دیر نیست.شما هم اگر به حساب کاربری خود اهمیت می دهید قطعا باید پس از به روز رسانی تلگرام این بخش را فعال کنید.

ویژگی های جدید تلگرام

دومین ویژگی جالب در آخرین نسخه ی تلگرام ویرایشگر ویدئو است که به کاربران اجازه می دهد تعدادی از پارامترهای یک ویدئو را تغییر دهند،همچنین به عکس ها و ویدئو ها استیکر های متحرک اضافه کنند.از این رومی توانید یک عکس خسته کننده را به یک گیف تبدیل کنید.

علاوه بر این،در این بروزرسانی جدید بخش گیف با روند جدیدی همراه شده است که پیدا کردن گیف های مربوط به هر ایموجی و همچنین دیدن گیف های جدید را آسانتر کرده است.همچنین این شرکت ادعا می کند که زمان لود شدن گیف ها نیز بهبود پیدا کرده است.

کانال تلگرام رسام

صفحه اینستاگرام رسام

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : techradar

021-88916789