play station now

سونی قیمت PlayStation را کاهش می دهد

سونی قیمت خود را در سراسر جهان کاهش می دهد همچنین اشتراک PlayStation Now را نیز ارزانتر می کند.در کنار پایین آوردن قیمت ها سونی همچنان بازی های جدیدی را نیز برای ساخت چشم انداز بهتری برای صاحبان PS4 ارائه کرده است.

PlayStation Now سرویس پخش بازی های ویدئویی سونی است که با پرداخت هزینه ی اولیه می توانید به کاتالوگ بازی ها دسترسی داشته باشید و همینطور بدون پرداخت هزینه اضافی بازی کنید.

هزینه Play Station Now  چقدر است؟

پلی استیشن از سال ۲۰۱۴ بوده است و در حالی که طرفداران خودش را دارد ترکیبی از قیمت بالا،فهرست بازی های متوسط و نیاز به اینترنت قوی و سریع دارد.در هر صورت اکنون پلی استیشن در حال کاهش قیمت هایش است.

سونی خبر این اقدام خود را در پستی در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرد همچنین این شرکت اظهار داشت که PlayStation Now با قیمتی قانع کننده تر در مقایسه با سایر سرویس دهنده های پخش بازی در بازار مثل  Google Stadiaارائه می دهد.

در اینجا لیستی از قیمت های جدید PlayStation Now در مناطق مختلف آورده ایم :

دورهیک ماههسه ماههیک ساله
ایالات متحده۹٫۹۹ دلار۲۴٫۹۹ دلار۵۹٫۹۹ دلار
کانادا۱۲٫۹۹ دلار۳۴٫۹۹ دلار۷۹٫۹۹ دلار
اتحادیه اروپا۹٫۹۹ یورو۲۴٫۹۹ یورو۵۹٫۹۹ یورو
انگلیس۸٫۹۹ پوند۲۲٫۹۹ پوند۴۹٫۹۹ پوند
ژاپن۱۱۸۰ پوند۲۹۸۰ پوند۶۹۸۰ پوند

برای مقایسه به قیمت های قبلی PlayStation Now در اینجا توجه کنید :

دورهیک ماههسه ماههیک ساله
ایالات متحده ۱۹٫۹۹ دلار۴۴٫۹۹ دلار۹۹٫۹۹ دلار
کانادا ۱۹٫۹۹ دلار۴۴٫۹۹ دلار۹۹٫۹۹ دلار
اتحادیه اروپا ۱۴٫۹۹ یورو۹۹٫۹۹ یورو
انگلیس ۱۲٫۹۹ پوند۸۴٫۹۹ پوند
ژاپن ۲۵۰۰ پوند۵۹۰۰ پوند

سونی علاوه بر پایین آوردن قیمت های PlayStation Now بازی های جدیدی را نیز به فهرست بازی های خود اضافه کرده است همچنین این شرکت متعهد شده است که بازی هایی که در PS4 پرطرفدارتر هستند را نیز به لیست خود اضافه کند و برای شروع God of War, GTA V, Uncharted 4, and inFAMOUS Second Son را به مجموعه خود اضافه کرده است.

PlayStation Now و Google Stadia در حال رقابت هستند

سونی هنگام کاهش قیمت های خود هیچ نامی از مجموعه و نام خاصی را نبرد اما ما گمان می کنیم که راه اندازی قریب الوقوع Google Stadia به شدت در ذهن سونی سنگینی می کند. Stadia قرار است در ماه نوامبر ۲۰۱۹ اولین دستگاه های خود را به بازار عرضه کند.

به عنوان یک یادآوری ، Google Stadia جریان بازی را به تلفن هوشمند شما منتقل می کند. با این حال ، این بازی ها فقط در موبایل نخواهند بود ، آنها عناوین کاملی مانند Final Fantasy XV و Assassin’s Creed Odyssey خواهند بود. بنابراین جای تعجبی ندارد که سونی کمی عصبی باشد.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

اخبار روز تکنولوژی

منبع : makeuseof

021-88916789