test iOS 13

اولین بتای عمومی سیستم عامل iOS 13 منتشر شد

اپل اولین بتای عمومی سیستم عامل iOS 13 را به همراه سیستم عامل iPadOS و مک او اس کاتالینا عرضه کرد.

امروز اپل تصمیم به عرضه اولین بتای عمومی نسخه جدید سیستم عامل های خود گرفت. اپل در کنفرانس توسعه دهندگان خود که ماه گذشته برگزار شد، از سیستم عامل iOS 13 به همراه iPadOS و macOS Catalina رونمایی کرد. تا به امروز شاهد انتشار چندین نسخه بتا از این سیستم عامل ها برای توسعه دهندگان بودیم. حال به نظر می رسد این سیستم عامل ها به پایداری نسبی دست پیدا کرده اند و کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند.

در همین راستا از امروز اولین بتا عمومی سیستم عامل آی او اس ۱۳ به همراه آیپد او اس و مک او اس کاتالینا در اختیار کاربران قرار گرفته است. برای نصب این سیستم عامل باید به این وب سایت مراجعه کرده و در آن ثبت نام کنید. اپل در پاییز سال جاری میلادی، نسخه نهایی این سیستم عامل را عرضه می کند. در ابتدا قرار بود بتای عمومی آی او اس ۱۳ در ماه جولای عرضه شود؛ با این حال اپل تصمیم گرفت آن را زودتر در اختیار کاربران قرار دهد.

apple ios 13 unveiled

عرضه زودهنگام بتا این سیستم عامل به معنای پایداری مناسب آن است. اپل تا زمان عرضه نسخه کامل این سیستم عامل برای تمام کاربران، چندین نسخه بتا از آن را منتشر می کند. در این نسخه ها، شاهد رفع باگ های این سیستم عامل خواهیم بود. انتظار می رود اولین بتای عمومی آی او اس ۱۳ باعث افزایش مصرف انرژی دستگاه و همچنین عدم کارکرد برخی اپلیکیشن ها شود.

مطالب مرتبط  ChatGPT و همه نکاتی که درباره آن باید بدانید!

در صورتی که قادر به تحمل باگ های یک سیستم عامل و یا مشکلاتی که برای دستگاه شما ایجاد می کند، نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم اولین بتای عمومی iOS 13 را دانلود و نصب نکنید.

www.rasamco.ir

سخت افزار سازان رسام

منبع : gsmarena

021-88916789